Ubiegłe konkursy
Laureaci
2019
VII KONKURS – SPRAWNY W ZAWODZIE STOLARZ. 14 marca 2019 roku.
I miejsce – Szymon Jaworecki – Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie
II miejsce – Marcin Pękala – Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie
III miejsce – Mateusz Okurowski – Zespół Szkół Technicznych im. gen. Wł. Andersa w Białymstoku
I wyróżnienie –Piotr Zemanek – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
II wyróżnienie – Michał Rudner – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
VII KONKURS – SPRAWNY W ZAWODZIE TECHNIK TECHNOLOGII DREWNA. 15 marca 2019 roku.
I miejsce – Michał Rutka – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
II miejsce – Mateusz Leoniuk – Zespół Szkół Technicznych im. gen. Wł. Andersa w Białymstoku
III miejsce – Tomasz Sosnowski – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
I wyróżnienie – Artur Woźnica – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
II wyróżnienie – Adam Oliwa – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
2018
VI KONKURS – SPRAWNY W ZAWODZIE STOLARZ. 8 marca 2018 roku.
I miejsce – Marcin Potoczny – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach
II miejsce – Bartłomiej Burkiert – Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach
III miejsce – Sławomir Kania – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
I wyróżnienie – Rafał Masłowski – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
II wyróżnienie – Michał Rudner – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
I KONKURS – SPRAWNY W ZAWODZIE Stolarz PARKIECIARZ. 8 marca 2018 roku.
I miejsce – Marcin Potoczny – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach
II miejsce – Marcin Pękala – Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie
III miejsce – Rafał Masłowski – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
VI Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Technik Technologii Drewna. 9 marca 2018 roku.
I miejsce – Maciej Florczak – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
II miejsce – Wojciech Jałowiczor – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
III miejsce – Tomasz Siepak – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
I wyróżnienie – Bartosz Pudełko – Publiczne Technikum Nr 6 w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu
II wyróżnienie – Adam Oliwa – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
I Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Technik Technologii Drewna Parkieciarz. 9 marca 2018 roku.
I miejsce – Adam Oliwa – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
II miejsce – Wojciech Jałowiczor – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
III miejsce – Mateusz Puzik – Publiczne Technikum Nr 6 w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu
2017
V Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Stolarz. 16 marca 2017 roku.
1 miejsce: Krzysztof Gazurek – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
2 miejsce: Michał Orlicki – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
3 miejsce: Dariusz Nycz- Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
I wyróżnienie: Piotr Bogdał – Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu
II wyróżnienie: Adam Oliwia – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
V Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Technik Technologii Drewna. 17 marca 2017 roku
1 miejsce: Krystian Korczyk – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
2 miejsce: Adam Penkała – Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej
3 miejsce: Jakub Długopolski – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
I wyróżnienie: Piotr Knapczyk – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
II wyróżnienie: Karol Janik – Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze
II wyróżnienie: Szymon Dziemianowicz – Zespół Szkół Technicznych im. gen. Wł. Andersa w Białymstoku
2016
IV Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Stolarz. 16 marca 2017. 3 marca 2016 roku.
1 miejsce: Piotr Bogdał ZSBD w Żywcu
2 miejsce: Kacper Adamik espół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
3 miejsce: Kamil Białek Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
I wyróżnienie: Szymon Adamik Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
II wyróżnienie: Dorian Kwiatek Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
IV Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Technik Technologii Drewna. 4 marca 2016 roku.
1 miejsce: Tomasz Prokopowicz ZSZ TS Oświęcim
2 miejsce: Dawid Mroczek Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
3 miejsce: Adam Penkała Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
1 wyróżnienie: Jakub Rembiesa ZSZ TS Oświęcim
2 wyróżnienie: Marcin Bździuch Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze
2015
III Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Stolarz. 16 marca 2017. 19 marca 2015 roku.
1 miejsce – Gucwa Piotr Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie
2 miejsce – Turała Gabriel Władysław Zespół Szkół nr 2 w Wadowicach
3 miejsce – Bogdał Piotr Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu
I – wyróżnienie – Ochman Jan Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
II – wyróżnienie – Maciejczyk Kacper Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
III Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Technik Technologii Drewna. 20 marca 2015 roku.
1 miejsce – Kóska Piotr Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
2 miejsce – Faruga Kamil Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
3 miejsce – Kania Dominik Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
I wyróżnienie – Turbak Marcin Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej
II wyróżnienie – Bociąga Ronald Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu